Το τροχαίο ατύχημα έγινε στην Βόρεια Εύβοια χθες το πρωί 20 Σεπτεμβρίου 2022
Άλλο ένα τροχαίο έγινε στην Βόρεια Εύβοια. Το δυστύχημα έγινε στην περιοχή της Ιστιαίας. Ένα δίκυκλο που οδηγούσε ηλικιωμένος, κάτω από άγνωστες συνθήκες, συγκρούστηκε με φορτηγό που οδηγούσε ένας 61χρονος.
![ΤΡΟΧΑΙΟ, ΘΑΝΑΤΟΣ, ΙΣΤΙΑΙΑ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgeJh5IPbBYiuO1b_YXOBRKrPm1p5_XChnc8QRl7r3N1w71yAwFVCxkVPfHVJLm7wHQrvregvaoWnMVgT8lfQpaLz8RLzPALzEWidLOjXLnnVArIqxjZ8-TLexCSNE95NPQYQPpRgdlje3J3xsgYj7qdWo7bgWAjKBmn0ssigTJxhsTPTtHg_9U57YM/s0/Kymi%20epese%20apo%20ypsos%205%20metron%20kai%20echase%20ti%20zoi%20tou.jpeg)
Από την σφοδρή σύγκρουση τραυματίστηκε θανάσιμα ο άτυχος άντρας που οδηγούσε το μηχανάκι. Από την πρώτη στιγμή μεταφέρθηκε βαριά τραυματισμένος στο κέντρο υγείας Ιστιαίας και από εκεί στο νοσοκομείο της Λαμίας. Δυστυχώς εκεί διαπιστώθηκε ο θάνατος του, βυθίζοντας στο πένθος την οικογένεια του.
Εύβοια: Τι απίστευτο είδε μέσα σε έναν κουβά; Δείτε την φωτογραφία.
Εύβοια: Δείτε πως σώθηκε μια γυναίκα από βέβαιο θάνατο
Ακολουθήστε το evianews.com στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα νέα.
Δείτε τα τελευταία νέα από τη Χαλκίδα και την Εύβοια με την υπογραφή του evianewsτου Γιώργου Κουτσελίνη.