Διαβάστε την ανακοίνωση του Δήμου Διρφύων – Μεσσαπίων:
“Ενημερώνουμε τους συμπολίτες μας ότι σήμερα 11 Μαρτίου 2021, η Ομάδα Διαχείρισης COVID-19 της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας σε συνεργασία με τις νοσηλεύτριες του προγράμματος “Βοήθεια στο Σπίτι” του Δήμου Διρφύων – Μεσσαπίων διενήργησαν 156 δωρεάν ελέγχους ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου (rapid test) covid-19, σε εργαζόμενους επιχειρήσεων της ευρύτερης περιοχής τα οποία ήταν ΟΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.“
Εύβοια: Τι απίστευτο είδε μέσα σε έναν κουβά; Δείτε την φωτογραφία.
Εύβοια: Δείτε πως σώθηκε μια γυναίκα από βέβαιο θάνατο
Ακολουθήστε το evianews.com στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα νέα.
Δείτε τα τελευταία νέα από τη Χαλκίδα και την Εύβοια με την υπογραφή του evianewsτου Γιώργου Κουτσελίνη.