Μια αξιέπαινη προσπάθεια ξεκινά από αυτή την Δευτέρα στη Χαλκίδα.
Η κοινωνική κουζίνα «Ο Άλλος Άνθρωπος» μαγειρεύει για όλους! Σε μια κίνηση αλληλεγγύης και ένδειξης αγάπης, η κοινωνική κουζίνα “Ο άλλος άνθρωπος”, από την Δευτέρα 23/11 και για όλη τη διάρκεια της καραντίνας, θα ξεκινήσει να μαγειρεύει καθημερινά και να προσφέρει δωρεάν φαγητό σε πακέτο σε όλους τους συνανθρώπους μας.
Οι ώρες παραλαβής του φαγητού είναι απο τις 12 – 2 το μεσημέρι, στο χώρο του Άλλου Ανθρώπου, Αρεθούσης 51 στη Χαλκίδα. Τηλέφωνα επικοινωνίας 698 9909171 & 698 9909177
Εύβοια: Τι απίστευτο είδε μέσα σε έναν κουβά; Δείτε την φωτογραφία.
Εύβοια: Δείτε πως σώθηκε μια γυναίκα από βέβαιο θάνατο
Ακολουθήστε το evianews.com στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα νέα.
Δείτε τα τελευταία νέα από τη Χαλκίδα και την Εύβοια με την υπογραφή του evianewsτου Γιώργου Κουτσελίνη.